Fórum ...

fóra témata příspěvky
Jaroslava Pokorná e-mail 20.07.2007 13:26:33
Re: fajc / zamyšlení
Čau ,vincentka,fuj velebnosti to je hnus,já vím,je to zdravý,ale není to dobrý,Jo na ty brýle přispěji taky,jen co bude to konto,máme ale změnu,dotyčný řidič momentálně místo brýlí potřebuje pleny,živočišně uhlí a dudlík,bolí ho kebena,Nezapomen dodržovat pitný režim Čauky,
téma Všehochuť · fórum Obecné
fajc e-mail 20.07.2007 10:46:37
zamyšlení
Tak tu tak sedím při sklence dobré Vincentky a čtu zprávičky z Příložan a při tom mě napadají různé smysluplné nápady jako např.z ohledem na současné slunné počasí uspořádat sbírku na zakoupení slunečních brýlí pro nejmenovaného "řidiče"červené Felicie. Pokud zveřejníte číslo konta jsem připraven přispět částkou Kč 0,50.
Pokud se týká ježků,jsem přesvědčen,že spáchali opravdu brutální sebevraždu. Takže žádná seznzace...........

Z Luhačovic zdraví Pavlicek
(anonym) 20.07.2007 10:30:14
Re: admin / Chybička se opět vloudila...
Aha...
admin e-mail 19.07.2007 11:16:13
Chybička se opět vloudila...
Včera se někdo pokušel napsat nový příspěvek do fóra a ono to jako na potvoru zase nefungovalo. Chyba byla pochopitelně na naší straně a v tuto chvíli už je odstraněna.
Zdraví a omlouvá se admin.
mýreček e-mail 13.07.2007 01:23:34
Re: jiri007 /
Jo, a kdo nečte, ten ani netuší, jaké sú tam díry.
jiri007 e-mail 12.07.2007 20:54:28
hmmm slunko je hrozná sviňa.
(anonym) 12.07.2007 14:20:07
Re: admin /
Jen aby...
admin e-mail 12.07.2007 13:19:54
V důsledku chyby v programu nebylo několik hodin možné vkládat do fóra příspěvky.
Za chybu se omlouváme, nyní už vše funguje.
admin e-mail 11.07.2007 18:32:10
Vítejte ...
Od této chvíle je diskuzní fórum na www.prilozany.cz ve zkušebním provozu.

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah; vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

mapa stránek

sitemap.xml

toplist

Google vyhledávání: