Fórum ...

fóra témata příspěvky
_JIRKA_ 05.03.2008 21:52:53
Re: admin / Re: (anonym) /

Zase tak slozity to neni a pro smich treb taky ne. Nvm jestli to tu nekdo nekam uvedl, ale nasel sem na youtube.com nejaky grotesky od Jaromerickych hasicu. Mslm ze se to promitalo ve tride bo co. Tak sem flaknu link. Tak kdo nevidel, at uvidi:Úsměv

http://www.youtube.com/watch?v=YxSYp4AFnoM
http://www.youtube.com/watch?v=eDJnbu9FVS4
http://www.youtube.com/watch?v=RlPnl05TWCY
téma Všehochuť · fórum Obecné
admin e-mail 03.03.2008 18:50:32
Re: (anonym) /

Zdravím tě, Anonymko,

tomu, co's napsala, sice moc nerozumím, ale budiž. Jen bych rád poznamenal, že tady se, pokud vím, nikdo nikomu nesměje a ani neposmívá. Šibal 

(anonym) e-mail 03.03.2008 17:36:54
ano,přesně řečeno-možná  bych  sem občas také něco napsala,ale-nechci být ostatním,hlavně manželům kašparovým pro smích,je smutný,že je nás víc.ale i tak si zaslouží úctu
admin e-mail 20.02.2008 15:56:03
Re: Jirka / Re: admin / Re: _JIRKA_ /
Další várka obrázků, tentokrát od Franty Pléhy, je tam...Úsměv
Jirka 18.02.2008 19:33:09
Re: admin / Re: _JIRKA_ /

Jj, jedine dobre! Tak sem zvedavej na ty ostatni.

admin e-mail 18.02.2008 09:18:55
Re: _JIRKA_ /

Bezva; máme ještě jistý příslib "telefonních fotek" z dalších zdrojů, tak uvidíme.

P.S.

S dovolením jsem ti, Jiří, trochu upravil názvy fotek.

Zuzka 17.02.2008 21:15:46
Re: _JIRKA_ /

Supr. Aspoň, že jsou nějaký fotečky - lepší jak nic Šibal Tak kdy si to zase zopáknem, co vy na to?? Úsměv

_JIRKA_ e-mail 17.02.2008 20:49:04

Nazdarek vsichni, dneska jsem pridal do galerie fotky z vinneho sklepa! Jsou focene telefonem, tak kvalita neni uplne nejlepsi, ale kazdy se tam urcitě najdeme! tak koukejteKlídek

admin e-mail 11.02.2008 15:10:07
Fotky z masopustu ...

už máme, takže je pomalu začínám soukat do galerie.

Tak, a je to...

admin 31.01.2008 13:24:34
Re: dgfe /
Jo, tak to taky nevím. Kdysi to tu kdosi nafotil a rozdal nebo (nebo prodal) fotky po vsi. Takže různí lidé mají doma různé fotky - hlavně ty, kde jsou vidět ty správné chalupy. Tyhle mi kdosi kdysi půjčil a já jsem si je naskenoval do počítače. Taky bych rád věděl, zda ještě existují nějaké kompletní série těch leteckých snímků a kdo je vlastně pořídil (#01 je z jiného data než #02 - #07).
dgfe e-mail 31.01.2008 10:29:58
.. jo jo diky za info, treba nekdy casem. Chtel jsem ze zeptat, od kud je ta fotka "letecke snimky/prilozany #1" ... tez ji mam doma (normalne jako puvodni foto) a vubec nevim, kde se u nas ocitla.
admin e-mail 30.01.2008 08:32:07
Re: dgfe / pekneee

Ahoj dgfe,

díky za pochvalu a když už ses k nám zaregistroval, tak pokud se ti bude někdy chtít, můžeš od této chvíle přispívat do rubrik Akce, Zprávy a Zajímavosti a máš také, jako ostatní registrovaní uživatelé, přístup do Galerie.

Zdraví admin. 

dgfe e-mail www 29.01.2008 22:47:05
pekneee
Malokdy pisu do nejakeho fora, ale ... teda ... moc povedene stranky!
admin e-mail 11.01.2008 18:17:23
Re: Zuzka / Re: _JIRKA_ /

Cožpak o to, hezkých maškarních kostýmů je jistě celá spousta. Ale zdaleka ne na všechny u nás bývá o masopustu to nejvhodnější počasí. O společenském klimatu nemluvě. Klídek 

Zuzka 11.01.2008 17:42:44
Re: _JIRKA_ / Re: admin / Re: Zuzka / Re: (anonym) / Re: Zuzka /
Já ještě ani nevím, jestli budu moct vůbec přijet Nerozhodný takže masku neřeším... Ale na vás se ráda mrčnu Šibal 
admin e-mail 11.01.2008 17:27:06
Re: _JIRKA_ / Re: admin / Re: Zuzka / Re: (anonym) / Re: Zuzka /
Myslím, Jiří, že to byla spíš reakce na jeden tvůj starší příspěvek. Pokud si u toho příspěvku klikneš na celé vlákno, uvidíš, o co jde ... Klídek
_JIRKA_ 11.01.2008 16:10:19
Re: admin / Re: Zuzka / Re: (anonym) / Re: Zuzka /

Zuzko a ty pujdeš??? Za co??? Jo a kdo se tady do toho zase se.e, že tady piše na mě?

admin e-mail 11.01.2008 12:15:00
Re: Zuzka / Re: (anonym) / Re: Zuzka /
Ano, je jistě spousta způsobů, kterak na sebe vzít masopustní masku, že? Úsměv
Zuzka 11.01.2008 11:07:24
Re: (anonym) / Re: Zuzka /
No neříkej... S tím se samozřejmě počítá - známe svoje lidi Klídek Ale malá změna by taky neškodila Tůdle 
anonim 11.01.2008 10:39:42
Re: _JIRKA_ / Re: admin / Re: admin /
Jirko, nebud chytrej..
(anonym) 10.01.2008 22:10:53
Re: Zuzka /

Na masopust se kazdej vozere a pak bude kazdymu druhej den blbe. Tak uz to tady prece chodi. Kasička

Zuzka 10.01.2008 21:35:59
Teda lidičky, tady se nic neděje :-( Chtělo by to nahodit nějaký téma.... Nooo, co třeba masopust ;-) Ten čeká Příložanky asi nejdřív... Tak kolik se vás chystá vyrazit do víru vesničky a pořádně to rozjet?? :-))
admin 03.01.2008 17:19:34
V sobotu se zase hrají šipky.
Pokud nečtete zdejší sportovní věštník tak vězte, že v sobotu 5. ledna od 6-ti večer se u Mañurky opět hrají šipky.
(anonym) 03.01.2008 13:19:35
Re: admin /

Tůdle

admin e-mail 02.01.2008 17:32:58

Ke všem novoročním gratulacím se nyní připojují i naši zbrusu noví smajlíci...

KlídekPláčRozpakyTrapasSmolíkNeviňátkoPusinkaSmíchKasičkaAni mukÚsměvPřekvápkoTůdleNerozhodnýŠibalJekot

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah; vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

mapa stránek

sitemap.xml

toplist

Google vyhledávání: