Fórum ...

fóra témata příspěvky
Zuzka 21.09.2007 21:01:50
Nazdárek bando! ;-) Tak co novýho v Prciložanech?? :-)) Žádný nový zprávičky, zajímavosti.... chtělo by to něco podniknout 8-)
téma Všehochuť · fórum Obecné
admin e-mail 19.09.2007 17:47:44
Ankety
Vzhledem k tomu, že některé cizácké vyhledávače pramálo dbají výstražných nápisů a soustavně se drze zapojují do hlasování o našich věcech, ukázalo se jako nezbytné zatnout jim tipec. V důsledku toho již nebude možné hlasovat pouhým kliknutím na odkaz, ale pouze prostřednictvím formuláře. Tedy nejprve kliknout na puntík a poté ještě na tlačítko "hlasovat".
A pokud se Vám tlačítko "hlasovat" náhodou nezobrazuje, znamená to, že jste v dané anketě již hlasovali a musíte si holt dát na nějakou dobu pauzu...
ONAMYN 18.09.2007 12:14:45
Re: JANONYM /
Je fakt, že trošku zamyšlení nad sebou samotným by pan vedoucí občas potřeboval. Však je normální, že občas lezou hosti hospodskému na nervy, ale není normální když je to naopak.
JANONYM 17.09.2007 09:14:08
Dovoluji si upozornit na drobné změny v otvírací době HOSTINCE U FARMÁŘE,
která se bude i nadále měnit, dle aktuálního psychického stavu pana vedoucího.
Prosím o řádné dodržování. Po zavírací době může být přihlíženo pouze k delikátnímu staccato ťukání ve 3/4 taktu, v žádném případě však ne na hrubé bušení mimo veškerý takt a rytmus.
Pan vedoucí si vyhrazuje právo vykázat okamžitě všechna drze šklebící se individua jakož i hlasitě hýkající mládež.
P.S. Prosím, pokud nepoužijete ochranné návleky, noste pouze nehlučnou pěnovou podešev, řádně splachujte a zhasínejte na toaletách, střeste se veškerých tělesných projevů včetně projevu mluveného a hlavně nešustěte bonbóny přinesenými z domu.
Děkuji za  pochopení
admin e-mail 15.09.2007 18:24:52
Ankety
Kdybyste se tu náhodou nudili, tak si můžete trochu zahlasovat v našich anketách...
admin e-mail 13.09.2007 15:13:05
Re: Zuzka / Re: *****koho by to napadlo / Re: metyna /
Anonym nebo nějakej (nejlépe nic něříkající) nick? Dyť je to jedno...
Jen pište, bardi, pište!
Jo, a zdravím Zuzku :-)
Zuzka 13.09.2007 14:47:48
Re: *****koho by to napadlo / Re: metyna /
nj, další anonym... se to tady začíná nějak rozšiřovat
admin e-mail 13.09.2007 13:16:46
Tě péro, podzime...
Jako tečku za letošním létem tu máte poslední sérii fotek z posvícení, tentokrát od pana Martina Maleny z Myslibořic.
*****koho by to napadlo 12.09.2007 22:54:26
Re: metyna /
se nedělej , si stejná jako každej a né žádná princezna
metyna e-mail 10.09.2007 17:41:40
čau,raději píšu všem,nehodlám přebrat hospodu u manurky,jinak zdravím i ty,co mě zdravit přestaly,
jen se zeptej 09.09.2007 10:48:47
Re: ani se neptej /
o nic hůř něž každej jinej den
ani se neptej 03.09.2007 12:26:24
Kovárníku Kovárníku tys zase vypadal o posvícení
Zuzka 24.08.2007 18:47:35
Re: _JIRKA_ /
Fotečky z posvícka jsou fakt supr! Povedly se ;)
admin 24.08.2007 14:24:28
Re: _JIRKA_ /
Přijď do kina, dám ti tu flashku.
_JIRKA_ e-mail 24.08.2007 12:59:11
Perfektní fotky! Fakt super! Lidi a bojite se psat nebo co???
admin e-mail 21.08.2007 17:47:53
Hromy, blesky a havárie
Noční bouřka z neděle na pondělí s sebou odnesla můj ADSL modem a kromě toho se v Praze opět zhroutil server, na kterém běží mimo jiné i tyto stránky. V důsledku toho zatím nejsou vystaveny fotografie z posvícení ani dokončena reportáž ve Zprávách.
Navíc je pravděpodobné, že budete mít potíže se přihlásit, protože stránky v tuto chvíli běží na provizorním serveru a systému, který používá poněkud odlišné šifrování hesel. Pokud Vám nepůjde se přihlásit, zkuste mi, prosím, napsat, jakmile se zase dostanu k internetu, něco s tím udělám.
V noci ze středy na čtvrtek by se pak stránky měly přesunout na nový server a pak se pokusíme dát vše do pořádku. Buďte, prosím, trpěliví, i ty fotky nakonec budou ... :-)
admin e-mail 14.08.2007 16:33:01
Výpadek serveru
Od včerejšího večera do dnešního poledne byly stránky z důvodu výpadku serveru poskytovatele hostingu mimo provoz. Všem, kteří se v tuto dobu marně pokoušeli ke stránkám připojit, se tímto omlouvám.
admin e-mail 12.08.2007 13:12:34
Re: Dařbuján a Pandrhola /
Na samotě u lesa? Rozhodně!
Ten jsme chtěli už minule. Ovšem ani tehdy ani nyní žel nebyl k mání.
Dařbuján a Pandrhola 11.08.2007 16:26:14
Film v letním kině? Rozhodně Na samotě u lesa!
admin e-mail 08.08.2007 11:33:13
Re: Jana /
No, myslím, že jak rozvedené tak vdovy mohou směle nastoupit za družstvo provdaných, neboť tímto stavem nepochybně alespoň jednou prošly. Jde spíš o to - stejně jako u mužských družstev - ke které z oněch dvou variant se kdo přihlásí. Další možné varianty, jako např. matky vs. panny nebo mladá (děvčata) vs. straré (báby) jsou ještě divočejší...
Ale víš co, změníme to na paní vs. slečny a bude to...
Jana 07.08.2007 22:25:59
A pane Admine, navrhuji o posvícení netradiční zápas rozvedené versus vdovy, abysme nemusely sedět na lavici
admin e-mail 25.07.2007 19:49:35
Re: anonym /
Od této chvíle si mohou registrovaní uživatelé zařazení do redakce vyzkoušet vkládání obrázků do galerie. V případě jakýchkoliv potíží mi, prosím, napište.
admin e-mail 23.07.2007 17:20:20
Re: anonym /
V dohledné době by měli mít registrovaní uživatelé možnost vkládat do galerie fotky přímo z webu.
anonym 22.07.2007 12:26:29
Pozn.chtělo by to rozšířit galerii o více fotek.
admin e-mail 20.07.2007 15:08:12
Re: Jaroslava Pokorná / Re: fajc / zamyšlení
Nazdar dobrodinci,
tak za prvé, bude-li mít pan řidič konto na brýle, rád přispěji nějakou drobnou částkou i já. Zrovna dneska se mi ty moje ze samýho tepla rozlomily vejpůl, takže vím, jak je to nepříjemné, když řidič řídí s očima plnejma horkýho slunce.
Za druhé, Vincentka je náhodou výborný a veskrze lahodný pití, zrovna před chvílí jsem si domů dotáhl nějakých osm láhvinek. Snad nám vydrží alespoň přes víkend.
A za třetí, opravil jsem ti, Jaruško, emila. Jednak se ti povedlo ho šoupnout o chlíveček vedle, druhak je tvůj emil, chudák jeden malej, funkční, jen když je bez čárky. S čárkou mu to prostě nejde.
Mějte se,
m. vulgo admin
Jaroslava Pokorná e-mail 20.07.2007 13:26:33
Re: fajc / zamyšlení
Čau ,vincentka,fuj velebnosti to je hnus,já vím,je to zdravý,ale není to dobrý,Jo na ty brýle přispěji taky,jen co bude to konto,máme ale změnu,dotyčný řidič momentálně místo brýlí potřebuje pleny,živočišně uhlí a dudlík,bolí ho kebena,Nezapomen dodržovat pitný režim Čauky,
fajc e-mail 20.07.2007 10:46:37
zamyšlení
Tak tu tak sedím při sklence dobré Vincentky a čtu zprávičky z Příložan a při tom mě napadají různé smysluplné nápady jako např.z ohledem na současné slunné počasí uspořádat sbírku na zakoupení slunečních brýlí pro nejmenovaného "řidiče"červené Felicie. Pokud zveřejníte číslo konta jsem připraven přispět částkou Kč 0,50.
Pokud se týká ježků,jsem přesvědčen,že spáchali opravdu brutální sebevraždu. Takže žádná seznzace...........

Z Luhačovic zdraví Pavlicek
(anonym) 20.07.2007 10:30:14
Re: admin / Chybička se opět vloudila...
Aha...
admin e-mail 19.07.2007 11:16:13
Chybička se opět vloudila...
Včera se někdo pokušel napsat nový příspěvek do fóra a ono to jako na potvoru zase nefungovalo. Chyba byla pochopitelně na naší straně a v tuto chvíli už je odstraněna.
Zdraví a omlouvá se admin.
mýreček e-mail 13.07.2007 01:23:34
Re: jiri007 /
Jo, a kdo nečte, ten ani netuší, jaké sú tam díry.
jiri007 e-mail 12.07.2007 20:54:28
hmmm slunko je hrozná sviňa.
(anonym) 12.07.2007 14:20:07
Re: admin /
Jen aby...
admin e-mail 12.07.2007 13:19:54
V důsledku chyby v programu nebylo několik hodin možné vkládat do fóra příspěvky.
Za chybu se omlouváme, nyní už vše funguje.
admin e-mail 11.07.2007 18:32:10
Vítejte ...
Od této chvíle je diskuzní fórum na www.prilozany.cz ve zkušebním provozu.

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory jednotlivých přispěvatelů a provozovatel těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah; vyhrazuje si však právo je dle vlastního uvážení odstraňovat.

Nepřijatelné jsou zejména nepřiměřené vulgarismy, urážky, propagace rasismu, fašismu, komunismu a jiných hnutí směřujících k potlačování lidských práv a svobod. Nepřípustná je též jakákoliv reklama.

mapa stránek

sitemap.xml

toplist

Google vyhledávání: